ÜLKENİN BAŞINDA HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN…

PAYLAŞIN

“TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!!”

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!”

Fb-NİN GÜNDƏMİNDƏN 

BİZ SÖYLEDİKÇE AKSİNİ YAPAN SİYASİLER, BAKIN BİR BİRİNİZİ YEMEK DEMEK PARÇALANMAK BÖLMEK VE YOK OLMANIN İLK ADIMLARIDIR.

EĞER BİRLİK OLUP, SADECE ÜLKENİN MENFAATLARINI DÜŞÜNMEZSEK. ÇOK KISA ZAMANDA BİZİ BİTİRMEYE ÇALIŞACAKLARDIR. ZİRA YAVAŞ YAVAŞ DALGALAR KARANIN ALTINDAN VURUYOR. BİR AN GELECEK BİR MERMİ BİLE ATMADAN BİTİRECEKLER.

BAŞTA YUNANİSTAN, BULGARİSTAN, GÜRCÜSTAN, IRAK, SURİYE, GÜNEY KIBRIS, ARABİSTAN, İSRAİL OLMAK ÜZERE HER TARAFIMIZ TAM 10 YILDIR SİLAH YIĞINI HALİNE GELDİ… İLERİDE MISIR VE LİBYA YUNANİSTAN ABLUKASINA GİRDİ, KENDİLERİNİ ORALARIN KENDİ HİMAYELERİNDE OLDUĞUNU İLAN ETTİ BİLE..

AMERİKA YILLARDIR FÜZE VERECEĞİZ DİYE OYALADI. ŞİMDİDE RUSYA OYALIYOR. TÜRKİYENİN HAVA SAVUNMASI MALESEF NATOYA GÜVENDİKLERİ İÇİN YA ALMANYA YA AMERİKA BİR KRITIK DURUMDA KURUYORLAR SONRA KALDIRIYORLAR İSTEDİĞİN ZAMAN ALAMAYACAĞIMIZ FİAATLAR VERİYORLAR. YANİ BİZ TÜM DÜNYADAKİ BİLİM ADAMLARIMIZI ÜLKEYE ÇAĞIRMAMIZ LAZIM. 3-5 TANE İŞ ADAMLARINI İMAMLARI TERÖRÜSTLERİ BESLEYECEĞİMİZE BİLİM ADAMLARIMIZA BAKIP. CAYDIRICILIK GÜCÜMÜZ OLMASI LAZIM.

ÜLKENİN BAŞINDA HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN. TÜM SİYASİLERİN ORTAK MEMLEKET MENFAATİ NE İSE BU NOKTADA BİRLEŞMESİ LAZIM. HER ŞEYDEN ÖNCE TEK ADAM SİSTEMİ OLMAMASI LAZIM.

İNSANLARI FAKİRLEŞTİRİP MUHTAÇ ETMEK VE KÖLELİK SİSTEMİNE GEÇMEDEN AKILLI İNSANLARIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ LAZIM. SEÇİM YAPACAĞIZ DİYE TRİLYONLARI HEBA ETMEYELİM. YAZACAK O KADAR ÇOK ACİL ŞEYLER VAR AMA… KİMSENİN DE OKUMAYACAĞINI BİLDİĞİMDEN HALA KISIR ÇEKİŞMELERE DEVAM EDİYORUZ.

ATALARIMIZ KEYİF İÇİN DEMEMİŞLER:

“TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!!”

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!”

BUNU ASLA UNUTMAYALIM.

TÜRK BİRLİĞİ PARTİSİ

На данном изображении может находиться: 1 человек

PAYLAŞ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*